ICS LTD

pdks-personel-devam-kontrol-sistemi

28 yılı aşan tecrübesi ve BizManager® markası ile, her ölçekteki kuruluşun vardiya planlaması ve puantaj ihtiyacını karşılıyoruz.

BizManager®, tüm modülleri birbirine entegre çalışan, izleme ve karar mekanizmaları WEB tabanlı ve mobil erişilebilen, çalıştığı kurumun diğer uygulamalarına entegre olabilen, işgücü süreçleri ve puantaj hesabında daima sektör öncüsü uygulamadır.

ICS AxessTMC Geçiş Kontrol Sistemleri

XAtlas, En iyi teknolojik araçlarla donatılmış, benzersiz bir güvenlik yönetim sistemidir.

XAtlas, geçiş kontrol, güvenlik ve emniyet, izinsiz giriş algılama, yangın algılama, video gözetimi, araç tanıma ve erişim kontrolü ve yemekhane(kantin) kontrolünü entegre eder. Her an değişen şirket ihtiyaçlarıyla genişletilebilir.

ICS AxessTMC XATlas Geçiş Kontrol Sistemleri
ICS AxessTMC OLTRE PDKS
ICS AxessTMC Geçiş Kontrol Sistemleri

Oltre, Personel Devam Kontrol Sistemleri için tümüyle bulut tabanlı bir çözümdür.

Oltre Suite, personelin çalışma saatleri ve güvenliği ile bağlantılı tüm yönleri yönetmek için ideal, entegre, bulut tabanlı bir çözümdür. Personel devam ve devamsızlık yönetimi, üretim verilerinin toplanması ve vardiya yönetimini içerir. Herhangi bir yetkili kullanıcı tarafından her yerden erişilebilen, cep uygulamalarını da içeren yenilikçi bir tekliftir.

ICS AxessTMC Geçiş Kontrol Sistemleri ile 2000 yılında başlayan güçlü iş ortaklığımız ile lider firmaların tercihiyiz.

Proje gereksinimlerine göre programlanabilir bu akıllı cihazlar için, kendi bünyemizde geliştirdiğimiz haberleşme yazılımları ile fikirlerinizi en gelişmiş teknolojilere yansıtıyoruz, dolayısı ile ana sistem verilerine göre (vardiyasında olmayan içeri giremez-izin onayı olmayan dışarı çıkamaz-puantaja kart basmayan yemek yiyemez vbg.) karar vererek çalışmalarını sağlıyoruz.

Hedeflerinize
Ulaşmak İçin Doğru Çözümü Birlikte Bulacağız.

Her müşterinin ihtiyaçları farklıdır.

Fikirlerinizi hayata geçirecek güçlü yazılım ekibimiz, tecrübeli proje danışmanlarımız ve

benzersiz müşteri desteği misyonumuzla Biz yanınızdayız.