Biz Kimiz ?

 

Merkezi İstanbulda  bulunan firmamız 1994 yılında kurulmuş olup 2 ana alanda faaliyet göstermektedir; 1) İş Gücü Yönetim Sistemleri (PDKS - Personel devam kontrol sistemleri, Geçiş kontrol sistemleri, Yemekhane Kontrol Sistemleri, Ziyaretçi Takip Sistemleri, Mola/FM/Devamsızlık Takip Modüller vs. 2) Zayıf Akım Sistemleri (Yangın algılama/söndürme sistemleri, CCTV, alarm  ses,  hemşire çağrı sistemleri, vs.)


PDKS gibi uyarlaması emek ve uzmanlık isteyen bir alanda, kurduğumuz sistemlerin teslimi ve sonrasındaki kullanıcı desteği aşamasında verdiğimiz hizmetlerin kalitesi ve de karşılığında aldığımız tam müşteri memnuniyeti ile tanınan bir firmayız. Çözüme odaklı yaklaşımımız, müşterilerimizin gider kalemlerini azaltırken, bizlere de başarıyla tamamlanan projelerimize bir yenisini daha ekleme mutluluğunu yaşatmaktadır. Projelerimizde yakaladığımız başarı istikrarı, sektörde de haklı bir tanınmışlık kazandırırken, bize de bizimle uzun yıllar çalışan kullanıcılar katmıştır.

Başarımızın kaynağında hiç şüphesiz, Yazılım Geliştirme alanında 1994 yılından bugüne kadar elde ettiğimiz tecrübemiz bulunmaktadır. Ancak personel sirkülasyonumuzun son derece düşük olması ((şirket ortalaması 11 yıl, üst düzey yönetici ortalaması 15 yıl) ve personelinimizin özveri ve büyük bir sorumluluk ile işini sahiplenmesi de başarımızda önemli rol oynamaktadır.

ICS, bir proje firmasıdır. Yazılım ve kullanıcı taleplerine çözüm üretmek, her zaman öncelikli tercihi olmuştur ve gelirlerinin en büyük kalemini oluşturmuştur. Donanımdan kazanmak gibi kolaycı yaklaşımlarda hiç bir zaman bulunmamış, bu anlamda da geçmişte tanınmış uluslararası donanım markalarının, kota bazında tek yetkili dağıtıcılığı gibi fırsatları geri çevirmiştir. Kullanıcıların talepleri doğrultusunda doğru çözümü oluşturmak için farklı özelliklerde donanım ürünlerini yurt içi ve yurt dışından temin ederek sistem entegratörlüğü yapmaktadır.

2000 yılında Italyan Zuchhetti Axess firması ile anlaşmalar yapmış ve bu üreticinin ürünlerini Yazılım alanındaki çözümlerine entegre etmiştir. Böylelikle, geçiş kontrol ve elektronik güvenlik alanlarındaki çözüm portföyünü genişletmiştir.  Kendi yazılımları ile, dünyanın önde gelen teknoloji markalarını entegre edebilmek dolayısıyla, kullanıcı bazında değişik taleplere cevap verebilmek, bizi hep ayrıcalıklı kılan en önemli özelliğimiz olmuştur..

Herbir müşterimizin özel olduğu,  herbir müşterimizin ihtiyaçlarının da özel olduğu inancındayız. Bünyesindeki tecrübeli teknik ve yazılım kadrosu sayesinde, herbir müşterisinin özel taleplerine cevap verebilen ICS, Türkiye çapında Pirelli, Eti, CocaCola, PepsiCola, Torku, Tat Gıda, Merkez Bankası, Botaş, Real Hipermarketleri, IKEA Mağazaları gibi birçok yerli ve uluslararası markaları içeren kullanıcı tabanına sahiptir.

1994 yılından bu yana varlığımızın en önemli nedeninin, elde ettiğimiz müşteri memnuniyeti olduğunu biliyoruz. Bu bilinç ile kendimizi sürekli yenileyerek ve teknolojinin gelişimi doğrultusunda yeni projeler üreterek, her müşterimizle beraber çözüme odaklanarak yolumuza devam ediyoruz.

Yeni projelerde beraber başarıya ulaşmak ve nice on yıllarda sizlerle çözümlerimizi paylaşmak umuduyla...