Donanım Ürünleri

Axess TMC SuperTRAX7-10

Kategori: Donanım Ürünleri
Model: Axess TMC SuperTrax07
Menşei: İtalya

Tüm Geçiş kontrol ve Pdks uygulamarı için çok işlevli kullanıcı arayüzüne sahip 10 inç dokunmatik ekranlı bilgi toplama terminali.

SuperTRAX, en gelişmiş veri toplama teknolojilerine sahip Pdks terminalidir.

Modern Şık Tasarım

Çok işlevli kullanıcı arayüzüne sahip uygulamalar için, isteğe bağlı tümleşik kamera seçeneğiyle SuperTRAX10 (10 inç ekran) ve tüm Geçiş kontrol  ve güvenlik gereksinimleri için SuperTRAX7 (7 inç ekran) olmak üzere iki versiyonu vardır.. Her iki model de dayanıklı dokunmatik ekrana ve parmak izi modülü entegre etme olanağına sahiptir.

Geçiş kontrol uygulamaları için LIGHT,  Pdks ve yazılım geliştirme uygulamaları için BASE ve TRACK olmak üzere üç farklı yazılım sürümüne sahiptir.

 

Web Tabanlı Konfigürasyon

 LIGHT versiyon cihaza web taayıcısı ile basit ve kullanışlı yönetim ve konfigürasyon imkanı tanır

 

Gelişmiş Multimedya Fonksiyonları

Görüntülerin slayt gösterisi modunda gösterilmesi, Sesli mesajlar, VOIP (IP Üzerinden Sesli) ve tümleşik mikrofon gibi birçok farklı multimedya fonksiyonuna sahiptir..

 

Tüm İhtiyaçlarınız için Hazır

TRACK ve LIGHT versiyonları Pdks ve geçiş kontrol gereksinimleri için (zaman dilimleri, kullanıcılar için kara liste -beyaz listeleri ve nedenleri, şifreli & şifresiz işlemler, özelleştirilmiş kullanıcı mesajları vb ) çok geniş bir uygulama paketine sahiptir 

 

Güvenli

Toplanan ve sunucu ile paylaşılan bilgiler veri bütünlüğünü ve gizliliğini sağlayan HTTPS protokolü ile saklanır ve korunur.

 

 FTP/FTPS   Desteği

 FTP veya FTP / FTPS İstemci Sunucusu olarak PDKS verilerini  FTP prıotokolüleye periyodik olarak sunucuya gönderebilir.